Word lid
vrijdag 30 oktober 2026·7°De BiltAEX 1.142,24 ▲ +0,59%

Het wordt weer boven de 30 graden: Hitteplan actief, maar niet overal in Nederland

De Stentor 136 0 Zap

Vanaf zaterdag geldt het Nationaal Hitteplan in het midden en zuiden van Nederland. Het RIVM heeft daartoe vrijdag besloten in overleg met het KNMI. Het is de tweede keer dit jaar dat het Hitteplan van kracht is.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Stentor →

Bron: De Stentor (destentor.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Nationaal HitteplanRIVMKNMINederland
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Brabants Dagblad RIVM stelt Hitteplan voor tweede keer in 2026 in, maar niet overal in Nederland De Stentor RIVM stelt Hitteplan voor tweede keer in 2026 in, maar niet overal in Nederland Eindhovens Dagblad RIVM stelt Hitteplan voor tweede keer in 2026 in, maar niet overal in Nederland Tubantia RIVM stelt Hitteplan voor tweede keer in 2026 in, maar niet overal in Nederland AD Het wordt weer boven de 30 graden: Hitteplan actief, maar niet overal in Nederland BN DeStem Het wordt weer boven de 30 graden: Hitteplan actief, maar niet overal in Nederland De Gelderlander Het wordt weer boven de 30 graden: Hitteplan actief, maar niet overal in Nederland PZC Het wordt weer boven de 30 graden: Hitteplan actief, maar niet overal in Nederland

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee