Word lid
woensdag 16 september 2026·16°De BiltAEX 1.095,87 −0,23%

Anouk overweegt om te stoppen met muziek: 'Draai al jaren alleen maar verlies'

NU.nl 66 1 Zap

Anouk twijfelt of ze nog muziek wil maken. De 51-jarige zangeres laat op Instagram weten dat ze bezig is met het opnemen van haar "voorlopig laatste album".

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op NU.nl →

Bron: NU.nl (nu.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Anouk
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
RTL Nieuws Anouk denkt aan stoppen met muziek maken: 'Draai de laatste jaren alleen maar verlies'

1 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
#1
G Graaier1000 73 dagen geleden · ingeklapt
Volgens mij interessant commentaar op nu nl:
Het exacte privévermogen van Anouk is niet publiekelijk bekend, maar het gecumuleerde eigen vermogen van haar vier bedrijven wordt geschat op ongeveer €3,7 miljoen.
Ze behoort hiermee nog altijd tot de financieel meest succesvolle artiesten van Nederland.
Hier is een kort overzicht van haar financiën: Bedrijfsvermogen: In de jaarcijfers van haar bedrijven bij de Kamer van Koophandel is te zien dat het eigen vermogen van haar ondernemingen met zo'n 2,4 miljoen euro is gegroeid.
Televisiewerk: Als coach bij The Voice of Holland verdiende zij naar verluidt rond de één miljoen euro per seizoen.
Bij andere programma's, zoals haar optredens bij Vandaag Inside, kiest ze er soms bewust voor om zelf te betalen voor de promotie van haar shows.
Inkomstenbronnen: Haar kapitaal is afkomstig uit miljoenen streams, concertreeksen (zoals in de Ziggo Dome) en royalty's van haar decennialange muziekcarrière.

Je hoeft dus geen medelijden met Anouk te hebben.
#1

Meer cultuur & media

Reacties (1) — praat mee