Word lid
zaterdag 31 oktober 2026·7°De BiltAEX 1.134,44 ▼ −0,68%

Dieven, vandalen en bedriegers bij renovatiewoningen in Oud Koog in Koog aan de Zaan: ’We hebben een beveiliger en werken aan extra maatregelen’

Noordhollands Dagblad 135 0 Zap

De renovatie van honderden woningen in de Koogse Bloemenbuurt komt met horten en stoten tot stand. Werd het project van woningcorporatie Parteon eerst geplaagd door de gevolgen van een verouderd elektriciteitsnet, nu hebben dieven, vandalen en nepmedewerkers het voorzien op de huizen en bewoners.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Noordhollands Dagblad →

Bron: Noordhollands Dagblad (noordhollandsdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Oud KoogKoog aan de ZaanParteonBloemenbuurt
Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee