Word lid
zondag 4 oktober 2026·17°De Bilt5 kmfileAEX 1.116,71 ▲ +1,28%

Wim (80) trekt al jaren de lijnen bij VV Oene, maar elke stap doet pijn. Tot zijn clubgenoten met een verrassing komen

De Stentor 11 0 Zap Betaalmuur

Wim de Graaf (80) staat bekend als dé man van de lijnen bij VV Oene. Maar elke stap van veld naar veld doet pijn. Eigenlijk gaat het niet meer en moet hij stoppen. Tot zijn clubgenoten met een oplossing komen.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij destentor.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Stentor →

Bron: De Stentor (destentor.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Stentor Wim (80) zet al jaren de lijnen bij VV Oene, tot het niet meer gaat. Dan komt de club met een verrassing

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

IJmuider Courant·

Haarlem en KIOS winnen en maken zich op voor allesbeslissend duel om kampioenschap in Haarlem. ’Handhaven was onze doelstelling, kampioen worden is extra leuk’

De strijd om het kampioenschap op het veld in poule 5 van de overgangsklasse wordt volgende week beslist in een onderling duel tussen KIOS (N) en HKC Haarlem. Beide ploegen wonnen hun voorlaatste wedstrijd in de poule en kunnen zich nu opmaken voor de kampioenswedstrijd die zal bepalen wie als eerste eindigt.

Reageer 3 bronnen
Reacties (0) — praat mee