Word lid
woensdag 16 september 2026·15°De BiltAEX 1.096,14 +0,02%

De Dragon Roll (nummer 81) is alle smaken tegelijk, zegt Yip Li van Manor in Santpoort-Noord: ’Onze mooiste sushi’

Haarlems Dagblad 52 0 Zap

Misschien atypisch, maar Yip Li van restaurant Manor in Santpoort-Noord weet niet beter: de sushigerechten in het Chinese restaurant zijn hartstikke populair. En één hapje steekt daar nog eens bovenuit: de Dragon Roll, met gefrituurde garnalen en avocado. Nummer 81 op de kaart.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Haarlems Dagblad →

Bron: Haarlems Dagblad (haarlemsdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Dragon RollYip LiManorSantpoort-Noord
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
IJmuider Courant De Dragon Roll (nummer 81) is alle smaken tegelijk, zegt Yip Li van Manor in Santpoort-Noord: ’Onze mooiste sushi’ Noordhollands Dagblad De Dragon Roll (nummer 81) is alle smaken tegelijk, zegt Yip Li van Manor in Santpoort-Noord: ’Onze mooiste sushi’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer cultuur & media

Reacties (0) — praat mee