Word lid
maandag 21 september 2026·13°De BiltAEX 1.102,35 +0,66%

Moeder van zedenslachtoffer spreekt namens dochter: 'Ik ben boos op jou'

RTL Nieuws 35 0 Zap

De 58-jarige Oskar van der V. uit Zoetermeer staat vandaag terecht voor het bezitten, maken en verspreiden van kinderporno. Hij zou 18 kleuters stiekem hebben gefilmd op de school waar hij als conciërge werkte. De moeder van een van de slachtoffers doet namens haar dochter het woord bij de rechtszaak.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op RTL Nieuws →

Bron: RTL Nieuws (rtlnieuws.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen ZoetermeerOskar van der V.
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Nederlands Dagblad Grote impact door zedenzaak op school in Zoetermeer De Gooi- en Eemlander Grote impact door zedenzaak op school in Zoetermeer Haarlems Dagblad Grote impact door zedenzaak op school in Zoetermeer IJmuider Courant Grote impact door zedenzaak op school in Zoetermeer Leidsch Dagblad Grote impact door zedenzaak op school in Zoetermeer Noordhollands Dagblad Grote impact door zedenzaak op school in Zoetermeer Nieuws.nl Grote impact door zedenzaak op school in Zoetermeer Welingelichte Kringen Grote impact door zedenzaak op school in Zoetermeer Reformatorisch Dagblad Grote impact door zedenzaak op school in Zoetermeer

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee