Word lid
zondag 20 september 2026·19°De Bilt25 kmfileAEX 1.095,09 −0,10%

Het bier verliest terrein bij festival Zwarte Cross, bezoekers zijn ook gek op blikjes Viper

De Gelderlander 42 0 Zap Betaalmuur

Op de Zwarte Cross lopen honderden mensen er mee: blikjes Viper. Het drankje van Grolsch is vooral populair bij vrouwen, maar ook mannen wagen zich er aan. Het festival merkt een verschuiving van bier naar de blikjes. „Het is niet aan te slepen.”

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij gelderlander.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Zwarte Cross
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Tubantia Het bier verliest terrein bij festival Zwarte Cross, bezoekers zijn ook gek op blikjes Viper De Gelderlander ‘Biertje!’ Dit is de geoliede machine die ervoor zorgt dat het bier rijkelijk vloeit op de Zwarte Cross

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer cultuur & media

Reacties (0) — praat mee