Word lid
woensdag 16 september 2026·18°De Bilt119 kmfileAEX 1.099,99 +0,38%

Geen stiekem kruisje, maar samen bidden in de middencirkel: ‘Deze generatie geneert zich niet voor zijn geloof’

Brabants Dagblad 62 0 Zap

Spelers van Duitsland en Curaçao die samen bidden, Nederlandse internationals die de Bijbel lezen, scheenbeschermers met Jezus en Maria erop: het geloof is prominent aanwezig op dit WK. „Maar je bidt niet voor een overwinning.”

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Brabants Dagblad →

Bron: Brabants Dagblad (bd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen DuitslandCuraçaoWereldkampioenschap voetbal
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Eerst strijden, dan samen bidden op het WK: ‘Deze generatie voetballers geneert zich niet voor zijn geloof’ BN DeStem Eerst strijden, dan samen bidden op het WK: ‘Deze generatie voetballers geneert zich niet voor zijn geloof’ Brabants Dagblad Eerst strijden, dan samen bidden op het WK: ‘Deze generatie voetballers geneert zich niet voor zijn geloof’ De Gelderlander Eerst strijden, dan samen bidden op het WK: ‘Deze generatie voetballers geneert zich niet voor zijn geloof’ Eindhovens Dagblad Eerst strijden, dan samen bidden op het WK: ‘Deze generatie voetballers geneert zich niet voor zijn geloof’ PZC Eerst strijden, dan samen bidden op het WK: ‘Deze generatie voetballers geneert zich niet voor zijn geloof’ Tubantia Eerst strijden, dan samen bidden op het WK: ‘Deze generatie voetballers geneert zich niet voor zijn geloof’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee