Word lid
zondag 1 november 2026·9°De BiltAEX 1.134,44 ▼ −0,68%

'Meer slecht nieuws: Frenkie de Jong nóg langer aan de kant dan gedacht'

VoetbalPrimeur 102 0 Zap

Frenkie de Jong staat vermoedelijk langer aan de kant dan eerder werd verwacht, zo weet het Spaanse AS woensdag. De revalidatieperiode van de Nederlander werd eerst geschat op vier maanden, maar dat gaat volgens het Spaanse medium langer duren.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op VoetbalPrimeur →

Bron: VoetbalPrimeur (voetbalprimeur.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Voetbal International Spaanse media: Frenkie de Jong komt in 2026 niet meer in actie Sportnieuws.nl Frenkie de Jong deelt openhartig bericht na nieuws FC Barcelona: 'Daarom wil ik delen wat er is gebeurd'' NU.nl Frenkie de Jong na WK met Oranje voorlopig uitgeschakeld door knieblessure VoetbalPrimeur Statement Barça: Catalanen onthullen blessure van Frenkie de Jong

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee