Word lid
woensdag 16 september 2026·18°De BiltAEX 1.095,87 −0,23%

Jaarmarkt Beverwijk begint in de hitte en eindigt in de regen: ’ Erover klagen helpt sowieso niets. Daar stopt de regen echt niet door’

IJmuider Courant 84 0 Zap

In het kader van de viering van 750 jaar marktrecht in Beverwijk, stond zaterdag een jaarmarkt in de Breestraat op het programma. Zorgen over de hitte vielen al snel letterlijk in het water toen het plots, en bij vlagen flink, begon te regenen.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op IJmuider Courant →

Bron: IJmuider Courant (ijmuidercourant.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Jaarmarkt BeverwijkBeverwijkBreestraat750 jaar marktrecht
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Haarlems Dagblad Jaarmarkt Beverwijk begint in de hitte en eindigt in de regen: ’ Erover klagen helpt sowieso niets. Daar stopt de regen echt niet door’ Noordhollands Dagblad Jaarmarkt Beverwijk begint in de hitte en eindigt in de regen: ’ Erover klagen helpt sowieso niets. Daar stopt de regen echt niet door’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee