Word lid
zondag 20 september 2026·17°De BiltAEX 1.095,09 −0,10%

Wouter Klootwijk over een blikje vis dat opeens helemaal hip is

De Gooi- en Eemlander 79 0 Zap

Wouter Klootwijk schrijft elke week een column over eten en alles wat ertegenaan schuurt. Vandaag verwondert hij zich over het feit dat sardientjes ineens weer helemaal in de mode zijn.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gooi- en Eemlander →

Bron: De Gooi- en Eemlander (gooieneemlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Wouter Klootwijk
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Haarlems Dagblad Wouter Klootwijk over een blikje vis dat opeens helemaal hip is IJmuider Courant Wouter Klootwijk over een blikje vis dat opeens helemaal hip is Leidsch Dagblad Wouter Klootwijk over een blikje vis dat opeens helemaal hip is Noordhollands Dagblad Wouter Klootwijk over een blikje vis dat opeens helemaal hip is

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer cultuur & media

Reacties (0) — praat mee