Word lid
zaterdag 7 november 2026·7°De Bilt35 kmfileAEX 1.120,55 ▼ −0,77%

Lichtstadderby tussen Jong PSV en FC Eindhoven drie dagen vervroegd

Studio040 19 0 Zap

De Lichtstadderby tussen Jong PSV en FC Eindhoven wordt drie dagen eerder gespeeld dan gepland. Het duel stond oorspronkelijk voor maandag 21 december op het programma, maar is verplaatst naar vrijdag 18 december.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Studio040 →

Bron: Studio040 (studio040.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Noordhollands Dagblad·

Jayden en Yassir mikken op het hoogste treetje bij hun debuut op NK Taekwondo in Koog aan de Zaan: ’Mijn moeder, oma en zus zijn er geen fan van dat ik klappen kan krijgen’

Jayden Hildenberg (18) en Yassir van Bruijnsvoort (18) maken dit weekend hun debuut op het NK Taekwondo in hun eigen achtertuin. Hoewel de twee trainingsmaatjes allebei mikken op het hoogste treetje, wil Hildenburg vlammen bij het sparren. Van Bruijnsvoort gaat voor het podium bij de patronen.

Reageer
Reacties (0) — praat mee