Word lid
woensdag 16 september 2026·16°De BiltAEX 1.095,87 −0,23%

Gemeente koopt in het geheim voor bijna een miljoen dit huis in Zaltbommel, maar waarom?

Brabants Dagblad 108 0 Zap Betaalmuur

Nieuwe Tijningen 86 in Zaltbommel stond nog maar net te koop voor 989.000 euro toen de gemeente al als geïnteresseerde aan de bel trok. In alle haast werd de gemeenteraad gevraagd om 1,1 miljoen euro om de deal te kunnen sluiten. Dat gebeurde achter gesloten deuren, om te voorkomen dat iemand er lucht van kreeg.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij bd.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Brabants Dagblad →

Bron: Brabants Dagblad (bd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Gemeente ZaltbommelZaltbommelNieuwe Tijningen 86
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
BN DeStem Dit huis stond net te koop voor 989.000 euro, toen de gemeente in het geheim zelf toesloeg AD Dit huis stond net te koop voor 989.000 euro, toen de gemeente in het geheim zelf toesloeg De Stentor Dit huis stond net te koop voor 989.000 euro, toen de gemeente in het geheim zelf toesloeg Eindhovens Dagblad Dit huis stond net te koop voor 989.000 euro, toen de gemeente in het geheim zelf toesloeg PZC Dit huis stond net te koop voor 989.000 euro, toen de gemeente in het geheim zelf toesloeg Tubantia Dit huis stond net te koop voor 989.000 euro, toen de gemeente in het geheim zelf toesloeg

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee