Word lid
zondag 20 september 2026·17°De BiltAEX 1.095,09 −0,10%

Sem Verbeek kan titel niet verdedigen op Wimbledon: 'Katerina wilde niet'

NU.nl 48 0 Zap

Sem Verbeek kan zijn titel in het gemengd dubbelspel op Wimbledon niet verdedigen. De 32-jarige dubbelspecialist pakte vorig jaar op het heilige gras de titel met de Tsjechische Katerina Siniakova, die ditmaal andere prioriteiten heeft.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op NU.nl →

Bron: NU.nl (nu.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Sem VerbeekWimbledongemengd dubbelspel
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gooi- en Eemlander Snijden in het prijzengeld: is dat nu écht nodig, vraagt Kim Lammers zich af Haarlems Dagblad Snijden in het prijzengeld: is dat nu écht nodig, vraagt Kim Lammers zich af IJmuider Courant Snijden in het prijzengeld: is dat nu écht nodig, vraagt Kim Lammers zich af Leidsch Dagblad Snijden in het prijzengeld: is dat nu écht nodig, vraagt Kim Lammers zich af Noordhollands Dagblad Snijden in het prijzengeld: is dat nu écht nodig, vraagt Kim Lammers zich af NOS Drastisch besluit over dubbelspel in tennis dreigt: 'Je toekomst wordt je afgenomen' NU.nl Sem Verbeek kan titel niet verdedigen op Wimbledon: 'Katerina wilde niet' Telegraaf Sem Verbeek en dubbelcollega’s luiden noodklok: ’Het is geen kermisattractie’ Sportnieuws.nl Nederlandse Wimbledon-kampioen moet ondanks verzoek aan vrouwelijke tennissters flinke teleurstelling slikken

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee