Word lid
maandag 28 september 2026·20°De Bilt11 kmfileAEX 1.114,21 ▲ +0,19%

Bij deze boerderij in Geesteren maken vader en zoon al jaren een bijzonder doolhof: ‘We lopen nu in het hoedje’

Tubantia 64 0 Zap Betaalmuur

Metershoge muren van maisplanten links en rechts van je. Bij elke splitsing moet je gokken: links of rechts? Gemiddeld duurt het een uur voordat je de uitgang vindt. Dit jaar heeft het doolhof in Geesteren de vorm van Donald Duck. „Laatst waaide door een windvlaag alles om.”

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij tubantia.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Tubantia →

Bron: Tubantia (tubantia.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Geesteren
Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer opmerkelijk

Reacties (0) — praat mee