Word lid
vrijdag 16 oktober 2026·13°De Bilt7 kmfileAEX 1.142,88 ▲ +0,91%

Wouter Faasse (32) moet na jaren trouwe dienst stoppen bij Terneuzense Boys: ‘Ik kon thuis de trap niet op’

PZC 25 0 Zap Betaalmuur

Voor Wouter Faasse zit zijn voetbalcarrière erop. Na de openingswedstrijd tegen TSC kwam de 32-jarige voetballer van Terneuzense Boys tot de conclusie dat aanhoudende problemen met zijn knie hem dwingen te stoppen. „Ik kon zondag thuis de trap niet op. Dan weet je dat het afgelopen is.”

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij pzc.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op PZC →

Bron: PZC (pzc.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee