Word lid
zaterdag 24 oktober 2026·10°De BiltAEX 1.131,63 ▲ +0,17%

Grote brand in Adelaarsnest van Hitler, man gearresteerd

Nederlands Dagblad 12 0 Zap Betaalmuur

In de provincie Beieren staat het voormalige theehuis van Adolf Hitler, het Kehlsteinhaus, in brand. Toen brandweerlieden vrijdagavond bij het theehuis aankwamen, stond het gebouw al volledig in brand, aldus de Duitse krant Bild. De politie gaat uit van brandstichting en er is een man gearresteerd.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij nd.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Nederlands Dagblad →

Bron: Nederlands Dagblad (nd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Het Parool Grote brand in Adelaarsnest van Hitler, historische plek mogelijk niet meer te redden NU.nl Grote uitslaande brand in voormalig theehuis Hitler, verdachte opgepakt Trouw Grote brand in Adelaarsnest van Hitler, man gearresteerd Volkskrant Grote brand in Adelaarsnest van Hitler, man gearresteerd Reformatorisch Dagblad Grote brand in Adelaarsnest van Hitler NOS Grote uitslaande brand in Adelaarsnest, voormalig theehuis van Adolf Hitler

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee