Word lid
maandag 26 oktober 2026·12°De Bilt9 kmfileAEX 1.131,64 ▲ +0,00%

Wereldwijd Oekraïens dictee in bibliotheek Haarlem. ’Een traditie om ons als Oekraïners verbonden te voelen’

IJmuider Courant 14 0 Zap

In de Haarlemse bibliotheek is komende dinsdag het jaarlijkse Oekraïense dictee te beluisteren. Een bekende Oekraïense auteur leest op de radio een tekst voor en wereldwijd kunnen Oekraïners deze opschrijven, waarna deze kan worden nagekeken.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op IJmuider Courant →

Bron: IJmuider Courant (ijmuidercourant.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Haarlems Dagblad Wereldwijd Oekraïens dictee in bibliotheek Haarlem. ’Een traditie om ons als Oekraïners verbonden te voelen’ Noordhollands Dagblad Wereldwijd Oekraïens dictee in bibliotheek Haarlem. ’Een traditie om ons als Oekraïners verbonden te voelen’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee