Word lid
vrijdag 18 september 2026·13°De Bilt32 kmfileAEX 1.100,80 +0,43%

Het zijn magere jaren voor de Nederlandse klassementsmannen, maar Joop Zoetemelk weet zeker dat hij ooit een opvolger krijgt. ’Er komt altijd weer nieuw talent bovendrijven’

Leidsch Dagblad 51 0 Zap

Joop Zoetemelk is een van de beste Tourrenners uit de historie. De 79-jarige oud-kampioen won de Ronde van Frankrijk in 1980, werd zes keer tweede, won tien etappes en reed de etappekoers zestien keer uit. Tijdens de 113e Tour de France vertelt hij zijn verhaal bij het parkoers en de renners.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Leidsch Dagblad →

Bron: Leidsch Dagblad (leidschdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Joop ZoetemelkRonde van Frankrijk
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gooi- en Eemlander Het zijn magere jaren voor de Nederlandse klassementsmannen, maar Joop Zoetemelk weet zeker dat hij ooit een opvolger krijgt. ’Er komt altijd weer nieuw talent bovendrijven’ Haarlems Dagblad Het zijn magere jaren voor de Nederlandse klassementsmannen, maar Joop Zoetemelk weet zeker dat hij ooit een opvolger krijgt. ’Er komt altijd weer nieuw talent bovendrijven’ IJmuider Courant Het zijn magere jaren voor de Nederlandse klassementsmannen, maar Joop Zoetemelk weet zeker dat hij ooit een opvolger krijgt. ’Er komt altijd weer nieuw talent bovendrijven’ Noordhollands Dagblad Het zijn magere jaren voor de Nederlandse klassementsmannen, maar Joop Zoetemelk weet zeker dat hij ooit een opvolger krijgt. ’Er komt altijd weer nieuw talent bovendrijven’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee