Word lid
donderdag 17 september 2026·16°De Bilt7 kmfileAEX 1.101,05 +0,45%

Vertraging op spoor tussen Groningen en Leeuwarden door seinstoring

OOG Tv 61 0 Zap

Treinreizigers tussen Groningen en Leeuwarden moeten maandag rekening houden met vertragingen. Tussen Leeuwarden en Hardegarijp rijden geen treinen vanwege een seinstoring. Naar verwachting is de storing rond 13.45 uur verholpen.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op OOG Tv →

Bron: OOG Tv (oogtv.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen NAMGrijpskerkGroningenAutoriteit Consument & Markt
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
OOG Tv ‘NAM mag toegang gasopslag Grijpskerk niet koppelen aan aardbevingsschade’ Dagblad van het Noorden LIVE | Huurder gasopslag Grijpskerk hoeft niet voor aardbevingsschade te betalen, NAM is aansprakelijk Nederlands Dagblad Huurder gasopslag hoeft niet voor aardbevingsschade te betalen Nieuws.nl Huurder gasopslag hoeft niet voor aardbevingsschade te betalen Welingelichte Kringen Huurder gasopslag hoeft niet voor aardbevingsschade te betalen Reformatorisch Dagblad Huurder gasopslag hoeft niet voor aardbevingsschade te betalen

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee