Word lid
donderdag 17 september 2026·14°De Bilt191 kmfileAEX 1.096,14 +0,02%

Meer dan 40 spelers en enorme kloof met PSV: dit staat Giovanni van Bronckhorst te wachten bij Feyenoord

AD 61 0 Zap

Giovanni van Bronckhorst (51) is terug als trainer bij Feyenoord. Met een twinkeling in de ogen, een rugzak vol buitenlandse avonturen, een selectie die uitpuilt en een enorme uitdaging om de gegroeide kloof naar PSV te dichten.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op AD →

Bron: AD (ad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Giovanni van BronckhorstFeyenoordPSV
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Gentleman Gio is terug bij Feyenoord, met een twinkeling in de ogen en een loodzware missie: ‘Ik was wel verrast’ BN DeStem Gentleman Gio is terug bij Feyenoord, met een twinkeling in de ogen en een loodzware missie: ‘Ik was wel verrast’ Brabants Dagblad Gentleman Gio is terug bij Feyenoord, met een twinkeling in de ogen en een loodzware missie: ‘Ik was wel verrast’ De Gelderlander Gentleman Gio is terug bij Feyenoord, met een twinkeling in de ogen en een loodzware missie: ‘Ik was wel verrast’ De Stentor Gentleman Gio is terug bij Feyenoord, met een twinkeling in de ogen en een loodzware missie: ‘Ik was wel verrast’ Eindhovens Dagblad Gentleman Gio is terug bij Feyenoord, met een twinkeling in de ogen en een loodzware missie: ‘Ik was wel verrast’ PZC Gentleman Gio is terug bij Feyenoord, met een twinkeling in de ogen en een loodzware missie: ‘Ik was wel verrast’ Tubantia Gentleman Gio is terug bij Feyenoord, met een twinkeling in de ogen en een loodzware missie: ‘Ik was wel verrast’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer sport

Reacties (0) — praat mee