Word lid

Duizenden mensen wachten voor de ingang van Down The Rabbit Hole: ‘Ik ben vanmorgen al om 05.00 uur opgestaan’

De Gelderlander 104 0 Zap

Down The Rabbit Hole begint morgen pas, maar veel ‘rabbits’ hebben donderdag al hun weg naar de Groene Heuvels in Ewijk gevonden. Er vormt zich een flinke menigte van duizenden mensen voor de ingang van het festival, die wachten om het terrein te betreden.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Down the Rabbit HoleGroene HeuvelsEwijk
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Omroep Gelderland Vroeg op voor 'het beste' plekje op Down The Rabbit Hole-camping De Gelderlander 42.000 festivalgangers duiken weer Down the Rabbit Hole: zo ziet het terrein er dit jaar uit

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer cultuur & media

Reacties (0) — praat mee