Word lid
vrijdag 30 oktober 2026·6°De BiltAEX 1.142,24 ▲ +0,59%

Live Vierdaagse 2026 | Op naar de Via Gladiola • ‘Lalala-man’ is er voor het laatst

De Gelderlander 89 0 Zap

De laatste wandeldag van de Vierdaagse is in volle gang. Het legioen trekt vandaag via Cuijk en Malden naar de Via Gladiola. Het laatste nieuws volg je hier in ons liveblog.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen VierdaagseCuijkMaldenVia Gladiola
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Brabants Dagblad LIVE Vierdaagse 2026 | Heuvels bedwingen op zwaarste dag • Droge dag? • Drukte in de startvakken De Gelderlander LIVE Vierdaagse 2026 | Heuvels bedwingen op zwaarste dag • Droge dag? • Drukte in de startvakken De Stentor LIVE Vierdaagse 2026 | Heuvels bedwingen op zwaarste dag • Droge dag? • Drukte in de startvakken

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee