Word lid
maandag 2 november 2026·10°De BiltAEX 1.132,54 ▼ −0,17%

Opnieuw stenen van gevel Theater aan de Parade naar beneden gevallen: gemeente laat aannemer maandagochtend inspectie doen

Brabants Dagblad 91 0 Zap

Opnieuw zijn bij Theater aan de Parade in Den Bosch enkele baksteenstrips van de gevel losgeraakt en naar beneden gevallen. De gemeente heeft delen van de buitenruimte rond het theater afgezet en laat de situatie verder onderzoeken door de aannemer.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Brabants Dagblad →

Bron: Brabants Dagblad (bd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Theater aan de ParadeDen Bosch
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Brabants Dagblad Gemeente meldt nieuwe gevelproblemen bij Theater aan de Parade, aannemer start onderzoek Omroep Brabant Opnieuw laten gevelstenen los van Theater aan de Parade in Den Bosch

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee