Word lid
vrijdag 6 november 2026·9°De Bilt58 kmfileAEX 1.113,55 ▼ −1,39%

Italiaanse publiekstrekker Bottega di Gemma opent derde en grootste vestiging: ‘Maastricht en Puglia lijken eigenlijk heel veel op elkaar’

De Limburger 17 0 Zap

Midden in de coronatijd opende Gemma Angelini in het centrum van Maastricht een Italiaanse specialiteitenwinkel. Het werd een succes. Nu, zes jaar later, krijgt ze met de derde vestiging, in de Dorpstraat in de wijk Heer, een plek om haar producten zelf te maken. „Dit moet de moeder van ons bedrijf worden.”

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Limburger →

Bron: De Limburger (delimburger.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee