Word lid
woensdag 21 oktober 2026·12°De Bilt41 kmfileAEX 1.137,09 ▲ +0,31%

‘Een tweede ster? Daar ben ik niet mee bezig’: hoe Wouter van Laarhoven restaurant Alma steeds verder wil laten groeien

Brabants Dagblad 21 0 Zap Betaalmuur

Chef-kok Wouter van Laarhoven (46) kookt al jaren op Michelinniveau, maar zijn grootste uitdaging ligt tegenwoordig niet alleen meer in de keuken. Vanuit restaurant Alma in Oisterwijk bouwt hij aan een horecabedrijf waar gasten én medewerkers graag blijven terugkomen.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij bd.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Brabants Dagblad →

Bron: Brabants Dagblad (bd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Brabants Dagblad Wouter (46) kookt al jaren op Michelinniveau, maar zijn grootste uitdaging ligt tegenwoordig niet alleen meer in de keuken

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee