Word lid
vrijdag 30 oktober 2026·9°De Bilt9 kmfileAEX 1.134,44 ▼ −0,68%

Man vrijgesproken van plaatsen vuurwerkbommen bij Pizzabakkers in Amsterdam

NU.nl 80 0 Zap

Een 25-jarige man is woensdag vrijgesproken van het plaatsen van vuurwerkbommen bij een filiaal van De Pizzabakkers in Amsterdam in september. De man krijgt wel acht maanden cel voor bezit van een vuurwapen, dat werd gevonden bij een huiszoeking.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op NU.nl →

Bron: NU.nl (nu.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Querenshyo T.AmsterdamPlantage KerklaanDe Pizzabakkers
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Het Parool Querenshyo T. vrijgesproken van medeplegen aanslagen op De Pizzabakkers, wel veroordeeld voor wapenbezit Nederlands Dagblad Man (25) vrijgesproken van poging tot aanslag De Pizzabakkers De Gooi- en Eemlander Man (25) vrijgesproken van poging tot aanslag De Pizzabakkers Haarlems Dagblad Man (25) vrijgesproken van poging tot aanslag De Pizzabakkers IJmuider Courant Man (25) vrijgesproken van poging tot aanslag De Pizzabakkers Leidsch Dagblad Man (25) vrijgesproken van poging tot aanslag De Pizzabakkers Noordhollands Dagblad Man (25) vrijgesproken van poging tot aanslag De Pizzabakkers Nieuws.nl Man (25) vrijgesproken van poging tot aanslag De Pizzabakkers Welingelichte Kringen Man (25) vrijgesproken van poging tot aanslag De Pizzabakkers Reformatorisch Dagblad Man (25) vrijgesproken van poging tot aanslag De Pizzabakkers

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee